View larger
K273
New product
In Stock
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Dimensions | 380(H)x 200(W)x 300(D)mm |
| Directflag | STOCKED |
| Voltage | 230V |
| Data 1 | Lever action start/stop function |
| Speed | 1500 - 1800 rpm |
| Output | 30Ltr/hour |
| Warranty | 1 Year Parts and Labour |
| Power | 230W. 1A |
| Plug Fitted | Yes |