View larger
CD231
New product
In Stock
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Weight | 48kg |
| Dimensions | 670(h) x 687(w) x 568(d)mm. |
| Directflag | STOCKED |
| Voltage | 230V |
| Data 1 | Curved Glass Front |
| Data 7 | Insulation thickness |
| Capacity | 120 Ltr |
| Temp Range | 30?C to 90?C |
| Warranty | 2 years |
| Power | 4.75A |
| Plug Fitted | Yes |
| Insulation | 5mm |